Reference

WordPress, SEO a marketing dělám už déle než pět let. Během té doby jsem postavil řadu úspěšných webů, od prvních návrhů přes realizaci až po marketing. Přesvědčte se sami.

Fanklub Hradec Králové

Web pro fanoušky hokejového týmu Hradec Králové jsem kompletně předělal. Od struktury přes jednotlivé funkce až po zabezpečení a zrychlení. Web je přehledný a optimalizovaný pro lokální SEO.
Díky tomu získal fanklub řadu nových členů.

Fanclubhchk2007.cz

Pizzerie Berny’s

Pro pizzerii Berny’s jsem vytvořil plně responzivní a rychlý web, navíc dobře optimalizovaný pro vyhledávače. Kromě samotných webových stránek jsem se postaral také o design a úpravu vizuálu.

Bernys Pizza

Václav Beránek

Vaškovi jsem pomohl s kompletní přestavbou jeho původního webu. Dnes je jeho osobní web přehledný, rychlý a dobře zabezpečený. Vašek navíc může jednoduše upravovat veškeré texty i obrázky sám.

Vberanek.cz

Spolupracuji také s

Logo Wp-admin.cz správce WordPress webů

Spravujeme WordPress weby a pomáháme s jejich dalším rozvojem, ať už jde o zrychlení, zabezpečení nebo různé úpravy či opravy. Preferujeme dlouhodobou spolupráci, nevyhýbáme se ale ani jednorázovým zakázkám. Zakládáme si na profesionalitě, preciznosti a kvalitě poskytovaných služeb. Na těchto projektech jsem spolupracoval.