Herní Zóna web reference layout

E-shop s autodíly
pro Německý trh

Rozsáhlý Woocommerce e-shop s pokročilým filtrováním a vyhledáváním produktů. Snadný způsob platby kartou přes PayPal a různé ceny dopravy DHL podle váhy a velikosti objednávky.

Německý Woocommerce e-shop s autodíly

Klient mě oslovil s požadavkem na e-shop s použitými autodíly primárně pro německý trh s možností prodeje do celého světa. Majitel značky AACteile prodával autodíly na Ebay, ale velkým problémem pro něho bylo opakované přidávání produktů, protože Ebay produkty starší 30ti dní mazal z katalogu.

Klient měl seznam požadavků, podle kterého jsem vytvořil hrubý plán realizace. Vybral jsem WordPress šablonu přizpůsobenou k prodeji autodílů s možností pokročilého vyhledávání a filtrování produktů. Vytvořil jsem stránky homepage, o nás, kontakt, katalog produktů a produktové stránky.

Důležitou částí e-shopu je prodejní proces. Nastavil jsem dopravní zóny, aby ceny dopravy byly rozdílné pro Německo, Evropu a další kontinenty a zároveň podle váhy a velikosti objednávky. Pro platby klient vybral možnost platby převodem a platby kartou přes PayPal. Vše jsem nastavil a otestoval.

Před spuštěním proběhlo finální testování e-shopu, optimalizace doručitelnosti emailů, základní nastavení technického SEO a kompletní zrychlení webu. Klient během práce na e-shop přidal přes 1000 produktů a další průběžně přidává. Na e-shopu stále společně pracujeme a dělám správu WordPress webu včetně monitoringu a kontroly Search Console. S klientem nyní spolupracujeme i na dalších jeho projektech.

Herní Zóna web reference responzivni web

Stránek na webu

Pluginů na webu

Hodin práce

Rychlost webu

Herní Zóna web reference rychlost webu

Práce na webu AACteile.de

Z

Woocommerce E-shop

Z

Návrh struktury e-shopu

Z

Responzivní design

Z

Filtrování a vyhledávání

Z

PayPal platby kartou

Z

Zrychlení a Zabezpečení

Z

Porovnání a Wishlist

Herní Zóna web reference layout homepage
Herní Zóna web reference layout online hra kategorie
Herní Zóna web reference layout katerogie seo oprimalizace pro vyhledávače

Další reference

WordPress web reference Mirek Rohlíček CreepyShop.cz

E-SHOP CREEPYSHOP

WordPress web reference Mirek Rohlíček CryptoFlow.cz

Magazín o Kryptoměnách

Penzion u Šelongů web reference layout

PENZION U ŠELONGŮ