Kdo jsem a co dělám?

Jmenuju se Mirek Rohlíček a spravuju desítky menších i velkých WordPress webů. Starám se o jejich bezpečnost, rychlost, optimalizaci a rozvoj.

Tvořím webové stránky od návrhů přes webdesign a realizaci až po optimalizaci pro vyhledávače a marketingovou strategii.

Pomáhám svým klientům s rozvojem podnikání na internetu.
Spravuji a rozvíjím i své vlastní projekty, na kterých v praxi zkouším nové poznatky z WordPressu, SEO a marketingu.

Tak abych mohl vašemu podnikání dát to nejlepší.
Zakládám si na profesionální a poctivé práci.

Z továrny až k profi WordPress webům

Moje první pracovní zkušenosti sahají do roku 2012, kdy jsem po vyučení a nástavbě začal pracovat jako dělník v gumárenské výrobě. Nebyla to ideální práce kvůli škodlivým chemikáliím a barvám, se kterými jsem denně pracoval. Byla to výměna zdraví za peníze.

O tři roky později mě zdraví zradilo a já věděl, že tu práci už nechci dál dělat. A tak jsem se rozhodl pustit do toho, co mě vždycky lákalo nejvíc – do práce přes internet. Po nějakém čase jsem narazil na affiliate marketing.

A právě díky affiliate jsem vydělal své první peníze on-line. Zároveň jsem také začal podnikat na Amazonu a díky tomu jsem po několika měsících mohl opustit své zaměstnání. Konečně jsem se tak mohl plně soustředit na podnikání na Amazonu v USA.

Díky Amazonu jsem poznal WordPress a získal mnoho zkušeností s marketingem, SEO a grafikou. Tvorba webů mě bavila, a tak jsem začal vytvářet vlastní projekty a později i weby pro klienty. Spustil jsem svůj osobní web s blogem, na který jsem psal o podnikání na Amazonu, a napsal jsem e-book Úspěšný web.

Později jsem začal spolupracovat s týmem Wp-Admin.cz a naučil jsem se odbornou práci na velkých WordPress webech. Správa, zabezpečení, zrychlení, odvirování a rozvoj velkých WordPress webů a e-shopů se staly mým denním chlebem. Podnikání na Amazonu jsem později ukončil, protože jsem se chtěl plně věnovat WordPressu.

Vytvořil jsem a spravuji magazín DarkTown.cz, na kterém je nyní přes 500 originálních článků a 20 autorů. Začal jsem se zajímat o bitcoin a první investici do kryptoměn jsem udělal tři měsíce před tím, než bitcoin překročil hranici 20.000 USD. Kryptoměny jsem neprodal a stále je mám.

Natáčel jsem video návody na Youtube. Nejprve se jednalo o návody, jak fungují kryptoměny, a později jsem natáčel praktické návody pro začátečníky ve WordPressu. Pravidelně každým rokem přednáším na Barcampu v Hradci Králové a navštěvuji WordCamp v Praze a Brně.

Každoročně spolupracuji na festivalu CreepyCon, pro který jsem udělal web, a pomáhám s marketingovou strategií. Vytvořil jsem také e-shop CreepyShop.cz, kde jsem začal prodávat knihy a postupně přidávám další originální produkty.

Spolupracuji s Wp-Admin.cz na webech s milionovými obraty a návštěvností v řádech desítek tisíc denně. Pravidelně pracuji na rozvoji vlastních projektů. Neustále se vzdělávám, abych svým klientům mohl nabídnout to nejlepší. Zkrátka dělám práci z pohodlí domova, která mě baví. Svůj sen o ideální práci jsem si splnil a nyní pomáhám plnit sny svých klientů.

„Na dělníka z fabriky docela dobrý, ne?“

Životní fáze

(1998-2012) Základní a střední škola

(2012-2015) Práce ve fabrice

(2015-2022) Affiliate marketing

(2015-2017) Podnikání na Amazonu

(2015-2022) WordPress a marketing

(2016-2022) Spolupráce s Wp-Admin

(2017-2022) Spuštění DarkTown.cz

(2017-2022) Bitcoin a kryptoměny

(2018-2022) Spuštění CreepyCon.cz

(2018-2019) Youtube a vzdělávání

(2019-2022) Spuštění CreepyShop.cz

6 Důvodů, proč spolupracovat

Z

Zakládám si na profesionální práci

Z

Jsem zodpovědný a důsledný

Z

Jsem spolehlivý a dodržuji termíny

Z

Rád vám poradím a pomohu

Z

Pomohu s plánováním i organizací

Z

Vždy se snažím přidat něco navíc

Vytvořených webů

Webů spravuji

Hodin ve WordPressu

Let zkušeností

S čím vám mohu pomoci?

S WordPressem, SEO i marketingem. Poradím vám, jak váš web rozvíjet, jak získat nové zákazníky a dostat se před konkurenci. Nebo pro vás postavím zbrusu nový, moderní a vyladěný web. Od prvních návrhů až k realizaci.

WordPress

Stavím bezpečné, rychlé a přehledné WordPress weby. Postarám se ale i o správu, zrychlení, zabezpečení nebo rozvoj vašeho stávajícího webu.

Grafika a design

Navrhuji strukturu a webdesign nových webů. Vytvářím kompletní grafické návrhy a pomáhám s vizuální identitou a redesignem webů nebo celých projektů.

Analýza webu

Vše, co dělám, vždy stavím na konkrétních a jasných datech. Zjišťuji, jak web funguje, kde má největší slabiny a co všechno je možné zlepšit.

Projektové řízení

Šetřím váš čas a starosti. Řídím projekty, vytvářím zadání a komunikuji s vaším týmem programátorů či grafiků. Aby váš projekt dopadl podle vašich představ.

Marketing

Navrhuji dlouhodobé a komplexní marketingové strategie. Optimalizuji váš web pro vyhledávače a přivedu vám víc návštěvníků a zákazníků.

Pomoc a konzultace

Pomáhám začátečníkům s WordPressem. Radím ve Facebook skupinách, píšu blog a natáčím video návody. Nabízím i konzultace a školení.

Co mám za sebou?

Loga reference správa wordpress webů

Postavil jsem už celou řadu webů a mnoha dalším jsem pomohl
s rozvojem a vylepšením. Buď sám, nebo ve spolupráci s Wp-Admin.cz.
Podívejte se, které weby už mi prošly pod rukama.

Moje vlastní projekty

Neustále sleduji, co se ve světě WordPressu, SEO a marketingu děje. Všechny novinky si proto vždy nejprve zkouším na svých vlastních projektech. WordPress a marketing mě baví i ve volném čase.

darktown.cz creepypasty a záhady

DarkTown.cz

Web DarkTown sdružuje autory hororů a děsivých příběhů. Najdete na něm přes 500 originálních článků. Web má dlouhodobou a stabilní návštěvnost z vyhledávačů, a to bez jakékoliv placené propagace.

creepycon.cz festival creepypast a záhad

CreepyCon.cz

Pro akci CreepyCon jsem postavil celý web, včetně grafiky a marketingové strategie. Web dále spravuji a jsem spoluorganizátorem CreepyConu, který je zaměřený na tématiku hororu, záhad a creepypast.

CreepyShop.cz knihy a tričky s děsivými motivy

CreepyShop.cz

E-shop jsem spustil 1. ledna 2019 a nabízí zboží pro fanoušky hororu a záhad. Díky dobré optimalizaci pro vyhledávače na e-shop chodí pravidelné objednávky, i bez investování peněz do reklamy na internetu.

Kde se můžeme potkat?

WordPress mě baví. Nejen jako práce, ale i ve volném čase.
Máte to stejně? V tom případě se určitě uvidíme na některé z každoročních akcí, kde se pravidelně objevuji.

WordCamp Praha

WordCamp je konference zaměřená na WordPress, weby a marketing. Poprvé jsem se na WordCamp podíval v roce 2016, od té doby jsem nevynechal.

Barcamp Hradec Králové

Na BarCampu přednáším od roku 2017. Zaměřuji se především na témata jako možnosti online podnikání, bitcoin a kryptoměny nebo WordPress.

WordCamp Brno

WordCamp Brno je menší konference zaměřená především na WordPress a online podnikání. Od prvního ročníku 2017 jsem pravidelným účastníkem.