Postarám se o váš
web na WordPressu

Postavím pro vás nový web ve WordPressu. Na míru a podle vašich představ. Nebo vám pomůžu s vylepšením toho stávajícího. Opravím chyby, zrychlím načítání, odhalím bezpečnostní problémy a postarám se o jeho správu.

Vývoj webu

Vytvářím moderní, responzivní, rychlé a bezpečné weby na míru. Od návrhu až po realizaci. Na výsledku mi záleží stejně jako vám.

Vývoj e-shopu

Postavím pro vás přehledný a moderní WordPress e-shop ve WooCommerce. Přesně podle vašich potřeb a na míru vašemu podnikání.

Opravy a úpravy

Opravím bugy a zbavím vás chybových hlášek. Nebo web upravím tak, jak zrovna potřebujete. Všechny změny řeším rychle a bez chyb.

Správa WordPressu

Zajistím správu vašeho webu nebo e-shopu ve WordPressu: aktualizace, zabezpečení i zálohování. Profesionálně a zodpovědně.

Zrychlení webu

Postarám se, aby vaši uživatelé nemuseli čekat. Provedu důkladnou analýzu rychlosti webu. Optimalizuju a výrazně zrychlím váš web.

Zabezpečení webu

Zabezpečím váš web před útoky. Provedu důkladnou kontrolu, odhalím bezpečnostní chyby, převedu web na HTTPS a nasadím vhodnou ochranu.

Odvirování webu

Nefunguje váš WordPress web, jak má? Odviruju ho a zachráním všechna vaše data. Tak, aby bylo vaše podnikání na internetu v bezpečí před spamem a útoky.

Analýza webu

Pomohu vám s rozvojem webu. Provedu důkladnou analýzu od rychlosti a bezpečnosti až po UX a SEO. A navrhnu, co vašemu webu pomůže nejvíc.

Poradím vám,
jak na SEO a marketing

Pomůžu vám efektivně přivádět víc návštěvníků na váš web. K webům přistupuji individuálně a komplexně. Od UX přes SEO až po design a marketingovou strategii. Proto navrhnu to nejlepší řešení právě pro vás.

SEO a vyhledávače

Zařídím, že budete vidět ve vyhledávačích. Provedu SEO analýzu webu, klíčových slov i textů a optimalizuju váš web pro vyhledávače.

Online Marketing

Pomůžu zvýšit vaše zisky na internetu i mimo něj. Ukážu vám, jak oslovit nové zákazníky, a připravím marketingovou strategii pro váš projekt.

Analýza projektu

Poradím vám s dalším rozvojem projektu. Zpracuji analýzu vašeho podnikání a doporučím konkrétní kroky, které vás posunou tím správným směrem.

Analýza UX / UI

Zjistím, jak se vaši návštěvníci na webu chovají a s čím mají největší problém. Navrhnu, jak zlepšit konverzní poměr nebo čas strávený na webu.

Konzultace a školení

Naučím vás pracovat s WordPressem. Budu vám k ruce, když budete potřebovat radu s webem, grafikou, SEO nebo marketingem. Pořádám kurzy pro začátečníky, firmy i individuální školení.

Konzultace a poradenství

Poradím vám, jak na WordPress, SEO i marketing. Nabízím jednorázové i pravidelné konzultace, které vždy přizpůsobím vašim konkrétním potřebám a vašemu podnikání.

WordPress Školení

Naučím vás, jak vytvořit a spravovat vlastní WordPress web. Vše vás naučím od začátku, nebo se můžeme zaměřit jen na to, co zrovna potřebujete. Jednoduše naučím i složitou věc. 

Projektové řízení

Ušetřím vám čas i starosti. Pohlídám váš tým i celý webový projekt a postarám se o to, aby byl výsledek podle vašich představ. Budu odborným prostředníkem mezi vámi a týmem.

Co mám za sebou?

Loga reference správa wordpress webů
Web pro vás postavím od nuly, stejně jako zvládnu naskočit do rozjetého projektu. Ať už sám, nebo ve spolupráci s týmem Wp-Admin.cz.
Vytvořil jsem desítky webů a mezi ně může patřit i ten váš.