Konzultace a školení

Poradím vám, jak na optimalizaci pro vyhledávače a marketing, a pomůžu vám s efektivním rozvojem vašeho projektu. Naučím vás pracovat ve WordPressu, ať už jste začátečník, nebo pokročilý. Konzultace a školení vždy připravím na míru vašemu projektu. Tak abyste věděli, jak ho co nejlépe rozvíjet dál.

Online konzultace

Potřebujete poradit s podnikáním na internetu?
Naučím vás, jak pracovat s WordPressem nebo vám pomohu se SEO a propagací vašeho podnikání. Dostanu váš projekt na další úroveň.

Online / Offline konzultace

Chcete ze svého webu dostat to nejlepší?
Poradím vám s WordPressem, optimalizací pro vyhledávače i marketingem a ukážu vám, jak efektivně zvyšovat vaše zisky.

Složitější problémy vám vysvětlím za pomoci konkrétních ukázek a praktických příkladů. Budete-li mít zájem, mohu průběh konzultace nahrávat, abyste si cokoliv mohli později znovu projít a připomenout.

V případě pravidelných konzultací ode mě dostanete také přehledný report s radami, konkrétními návody a odkazy na další zdroje.

Konzultace 1.000 kč / h
Konzultace v rámci prací na webu 800 kč / h

WordPress školení

Chcete si postavit vlastní web ve WordPressu?
Naučím vás, jak se starat o WordPress stránky, nebo vám pomůžu s tvorbou nového webu. Vše si vyzkoušíte v praxi, školení přizpůsobím
vašim potřebám i tempu.

WordPress školení Pro správce webů

Chcete se naučit, jak se starat o weby ve WordPressu? Naučím vás všechno, co budete potřebovat. Jednoduše a prakticky.

Prostřednictvím konkrétních návodů, příkladů a úkolů z praxe si osvojíte profesionální správu WordPressu. Naučíte se, jak udržovat a aktualizovat stávající web, jak ho zrychlit, zabezpečit a zbavit všech chyb.

Školení připravím na míru, vždy kombinuji nejnovější poznatky ze světa WordPressu a osobní přístup. Školení se můžete zúčastnit jak sami, tak v týmu, například s kolegy.

Cena od 5.000 kč

WordPress školení pro tvůrce webů

Chcete se naučit postavit vlastní web ve WordPressu?

Pomohu vám s tvorbou webu nebo e-shopu od návrhu struktury a grafiky přes zrychlení a zabezpečení až po SEO a základní standardy pro tvorbu webů. Během školení si sami nainstalujete WordPress, nastavíte web, vyberete šablonu a upravíte vzhled i strukturu webu dle vlastních potřeb.

Naučíte se, jak zrychlit, zabezpečit, najít a opravit různé chyby. Zjistíte, jak vybrat a nastavit vhodné pluginy a šablony, to vše pod dohledem profesionála.

Součástí mých WordPress kurzů pro tvůrce jsou vždy praktické příklady a konkrétní úkoly, díky kterým si můžete vše, co se naučíte, okamžitě vyzkoušet v praxi.  Během školení vám předám své kompletní know-how.

Zakládám si na jednoduchosti a individuálním přístupu, školení vždy přizpůsobím vašemu tempu i vašim konkrétním potřebám.

Cena od 12.000 kč

Projektové řízení

Chcete, aby váš projekt dopadl podle vašich představ?
Postarám se o zadání, komunikaci i o celý tým.
Tak aby vše proběhlo, jak má. Šetřím váš čas, nervy i peníze.

Plánování a řízení malého projektu

Potřebujete pomoct s vytvořením vašeho osobního nebo firemního webu?

Vezmu si na starost plánování, organizaci práce a postarám se o komunikaci s programátory, grafiky i dalšími členy týmu. Na základě analýzy konkrétních dat vytvořím jasné zadání pro celý váš projekt včetně plánu pro realizaci.

Během celé spolupráce s vámi neustále komunikuji, hlídám termíny i správnou realizaci jednotlivých úkolů. Na konci vše pečlivě zkontroluji. Výsledek vám předám společně s přehledným reportem a návrhy na další vylepšení.

Cena dle rozsahu prací 800 kč / h

Plánování a řízení velkého projektu

Stavíte velký web nebo e-shop a chcete, aby vše dopadlo podle vašich představ? Pomůžu vám celý projekt naplánovat a postarám se o organizaci, aby váš tým pracoval, jak má.

Vytvořím jasné zadání pro grafiky a programátory, vždy přitom vycházím z konkrétních podkladů, jako je analýza klíčových slov, analýza cílové skupiny nebo marketingový plán. Působím jako prostředník mezi vámi a týmem. Postarám se o to, abyste dostali jasné výsledky.

Průběžně navíc přicházím s návrhy na zlepšení. Projekt naplánuji s ohledem na dodržení všech termínů, součástí práce je také závěrečná kontrola celého webu. Jako bonus pro vás navíc zpracuji marketingovou strategii, díky které získáte nové zákazníky či klienty.

Cena dle rozsahu prací 1000 kč / h

S kterými službami vám poradím?

Jak vypadá spolupráce?

1. Poptávka

Potřebujete konzultaci nebo školení? Ozvěte se. Pomůžu vám s rozvojem a propagací vašeho webu. Naučím vás, jak vytvořit vlastní web i jak se o něj starat.

2. Konzultace

Připravím pro vás konzultaci nebo školení na míru. Buď online, nebo osobně. Na každou konzultaci se důkladně připravuji, jsem efektivní a šetřím váš čas.

3. Souhrn

Po každé konzultaci ode mě dostanete souhrnný report, případně i praktický plán pro naše další setkání. Budete-li chtít, mohu pro vás průběh konzultace nahrát.

Nechte si poradit od profíka na WordPress

Loga reference správa wordpress webů
Postavil jsem řadu menších i větších webů, od návrhu až po marketing. Velké projekty vedu ve spolupráci s Wp-Admin.cz. Během let jsem získal mnoho zkušeností s WordPressem a marketingem, které vám rád předám.