Konzultace a školení

Poradím vám, jak na optimalizaci pro vyhledávače a marketing, a pomůžu vám s efektivním rozvojem vašeho projektu. Naučím vás pracovat ve WordPressu, ať už jste začátečník, nebo pokročilý. Konzultace a školení vždy připravím na míru vašemu projektu. Tak abyste věděli, jak ho co nejlépe rozvíjet dál.

Online konzultace

Potřebujete poradit s podnikáním na internetu?
Naučím vás, jak pracovat s WordPressem nebo vám pomohu se SEO a propagací vašeho podnikání. Dostanu váš projekt na další úroveň.

Online / Offline konzultace

Chcete ze svého webu dostat to nejlepší?
Poradím vám s WordPressem, optimalizací pro vyhledávače i marketingem a ukážu vám, jak efektivně zvyšovat vaše zisky.

Složitější problémy vám vysvětlím za pomoci konkrétních ukázek a praktických příkladů. Budete-li mít zájem, mohu průběh konzultace nahrávat, abyste si cokoliv mohli později znovu projít a připomenout.

V případě pravidelných konzultací ode mě dostanete také přehledný report s radami, konkrétními návody a odkazy na další zdroje.

WordPress školení

Chcete si postavit vlastní web ve WordPressu?
Naučím vás, jak se starat o WordPress stránky, nebo vám pomůžu s tvorbou nového webu. Vše si vyzkoušíte v praxi, školení přizpůsobím
vašim potřebám i tempu.

WordPress školení Pro správce webů

Chcete se naučit, jak se starat o weby ve WordPressu? Naučím vás všechno, co budete potřebovat. Jednoduše a prakticky.

Prostřednictvím konkrétních návodů, příkladů a úkolů z praxe si osvojíte profesionální správu WordPressu. Naučíte se, jak udržovat a aktualizovat stávající web, jak ho zrychlit, zabezpečit a zbavit všech chyb.

Školení připravím na míru, vždy kombinuji nejnovější poznatky ze světa WordPressu a osobní přístup. Školení se můžete zúčastnit jak sami, tak v týmu, například s kolegy.

WordPress školení pro tvůrce webů

Chcete se naučit postavit vlastní web ve WordPressu?

Pomohu vám s tvorbou webu nebo e-shopu od návrhu struktury a grafiky přes zrychlení a zabezpečení až po SEO a základní standardy pro tvorbu webů. Během školení si sami nainstalujete WordPress, nastavíte web, vyberete šablonu a upravíte vzhled i strukturu webu dle vlastních potřeb.

Naučíte se, jak zrychlit, zabezpečit, najít a opravit různé chyby. Zjistíte, jak vybrat a nastavit vhodné pluginy a šablony, to vše pod dohledem profesionála.

Součástí mých WordPress kurzů pro tvůrce jsou vždy praktické příklady a konkrétní úkoly, díky kterým si můžete vše, co se naučíte, okamžitě vyzkoušet v praxi.  Během školení vám předám své kompletní know-how.

Zakládám si na jednoduchosti a individuálním přístupu, školení vždy přizpůsobím vašemu tempu i vašim konkrétním potřebám.

Projektové řízení

Chcete, aby váš projekt dopadl podle vašich představ?
Postarám se o zadání, komunikaci i o celý tým.
Tak aby vše proběhlo, jak má. Šetřím váš čas, nervy i peníze.

Plánování a řízení malého projektu

Potřebujete pomoct s vytvořením vašeho osobního nebo firemního webu?

Vezmu si na starost plánování, organizaci práce a postarám se o komunikaci s programátory, grafiky i dalšími členy týmu. Na základě analýzy konkrétních dat vytvořím jasné zadání pro celý váš projekt včetně plánu pro realizaci.

Během celé spolupráce s vámi neustále komunikuji, hlídám termíny i správnou realizaci jednotlivých úkolů. Na konci vše pečlivě zkontroluji. Výsledek vám předám společně s přehledným reportem a návrhy na další vylepšení.

Plánování a řízení velkého projektu

Stavíte velký web nebo e-shop a chcete, aby vše dopadlo podle vašich představ? Pomůžu vám celý projekt naplánovat a postarám se o organizaci, aby váš tým pracoval, jak má.

Vytvořím jasné zadání pro grafiky a programátory, vždy přitom vycházím z konkrétních podkladů, jako je analýza klíčových slov, analýza cílové skupiny nebo marketingový plán. Působím jako prostředník mezi vámi a týmem. Postarám se o to, abyste dostali jasné výsledky.

Průběžně navíc přicházím s návrhy na zlepšení. Projekt naplánuji s ohledem na dodržení všech termínů, součástí práce je také závěrečná kontrola celého webu. Jako bonus pro vás navíc zpracuji marketingovou strategii, díky které získáte nové zákazníky či klienty.

S kterými službami vám poradím?

Jak vypadá spolupráce?

1. Poptávka

Potřebujete konzultaci nebo školení? Ozvěte se. Pomůžu vám s rozvojem a propagací vašeho webu. Naučím vás, jak vytvořit vlastní web i jak se o něj starat.

2. Konzultace

Připravím pro vás konzultaci nebo školení na míru. Buď online, nebo osobně. Na každou konzultaci se důkladně připravuji, jsem efektivní a šetřím váš čas.

3. Souhrn

Po každé konzultaci ode mě dostanete souhrnný report, případně i praktický plán pro naše další setkání. Budete-li chtít, mohu pro vás průběh konzultace nahrát.

Nechte si poradit od profíka na WordPress

Loga reference správa wordpress webů
Postavil jsem řadu menších i větších webů, od návrhu až po marketing. Velké projekty vedu ve spolupráci s Wp-Admin.cz. Během let jsem získal mnoho zkušeností s WordPressem a marketingem, které vám rád předám.