Poradím vám, jak na SEO a marketing

Posunu vaše podnikání na internetu tím správným směrem. Na základě SEO analýzy optimalizuji váš web pro vyhledávače, navrhnu komplexní marketingovou strategii a upravím strukturu vašeho webu, aby se na něm uživatelé lépe orientovali. Zaručuji profesionální a individuální přístup.

Seo analýza webu

Chcete mít větší návštěvnost z vyhledávačů?
Zpracuji SEO analýzu, nastavím technické SEO a navrhnu tu nejvhodnější obsahovou strategii pro vaše podnikání.

SEO Analýza a kontrola webu

Zpracuji důkladnou SEO analýzu a zjistím, jak si váš web vede ve vyhledávání. Navrhnu konkrétní plán, jak vás ve výsledcích vyhledávání dostat nahoru.

Součástí je i analýza klíčových slov a návrh další obsahové strategie a optimalizace webu pro vyhledávače.

Technická Optimalizace pro vyhledávače

Chcete svůj WordPress web optimalizovat pro vyhledávače?
Technické SEO pro vás vyřeším od A do Z.

Zpracuji analýzu klíčových slov, vygeneruji sitemapu, nastavím přesměrování, odstraním chyby na webu a technicky upravím metadata i texty.

Optimalizuji váš WordPress web pro vyhledávače. Pomohu vám získat vyšší pozice ve vyhledávání Google i Seznamu. Zákazníci vás tak zaručeně nepřehlédnou.

Marketingová strategie

Chcete pomoct s budováním značky?
Vypracuji pro vás dlouhodobou a efektivní marketingovou strategii a pomůžu vám tak zvýšit zisky a získat nové klienty či zakázky.

Analýza a plán marketingové strategie

Zpracuji pro vás komplexní marketingovou strategii. Připravím obsahový plán pro web a sociální sítě a pomůžu vám s vytvořením person a zvolením vhodné komunikační strategie.

Součástí analýzy je také akční krokový plán, který vám pomůže efektivně dosáhnout maximálních výsledků. Poradím vám s budováním značky a získáváním nových zákazníků a klientů.

Analýza UX / UI

Chcete mít přehledný a intuitivní web?
Zpracuji detailní UX analýzu a navrhnu, jak váš web nebo e-shop vylepšit. Tak aby se na něj zákazníci rádi vraceli.

UX / UI Analýza a optimalizace webu

Zjistím, jak se vaši zákazníci na webu chovají, a navrhnu konkrétní kroky, které jim práci s webem zjednoduší a zpříjemní.

Doporučím, jak upravit design, strukturu a přehlednost webu nebo objednávkový proces. Pomůžu vám tak zvýšit konverzní poměr i spokojenost zákazníků.

S čím vám mohu pomoci?

Jak probíhá spolupráce?

1. Poptávka

Chcete, aby byl váš projekt na internetu vidět? Poradím vám se SEO, marketingem i UX. Ozvěte se a zjistíme, jak vám mohu pomoct s online propagací.

2. Specifikace a cena

Ujasníme si, čeho chcete díky marketingu dosáhnout, a schválíme si harmonogram práce. Cenu a termíny vždy znáte předem. Jednám otevřeně a fér.

3. Realizace zakázky

Vytvořím konkrétní plán, jak vaše podnikání na internetu propagovat, a to s přihlédnutím k vašim cílům. Vždy máte přehled o tom, na čem právě pracuji.

4. Analýza a předání

Předám vám detailní analýzu a marketingový plán, vše s vámi projdu a doporučím další kroky. S hotovou zakázkou dostanete i něco navíc.

Mám za sebou jasné výsledky

Vybudoval jsem už několik úspěšných webů a projektů, od návrhu přes SEO až po marketing a sociální sítě. S marketingem a optimalizací pro vyhledávače pomáhám také už rozběhnutým projektům.

Navrhuji dlouhodobé marketingové strategie, které skutečně fungují.