Herní Zóna web reference layout

E-shop se šátky a Nákrčníky Xface

Woocommerce e-shop s vyladěným nákupním procesem. Design webu je plně responzivní a optimalizovaný pro všechna zařízení. Integrace Zásilkovny a platební brány je samozřejmostí.

Optimalizovaný woocommerce e-shop

První verzi e-shopu Xface.cz jsem vytvořil v listopadu 2020, abych spustil prodej šátků ještě před Vánoci. Nicméně e-shop vytvořený v rychlosti nebyl pro dlouhodobé budování značky produktů úplně ideální. Proto jsem v březnu 2021 začal s kompletním redesignem e-shopu od loga, přes nové produktové fotografie a popisky produktů až po optimalizaci nákupního procesu.

E-shop jsem postavil s maximálním důrazem na jednoduchost a čistý design, aby neodváděl pozornost zákazníka od produktů. Všechny produktové fotografie jsou maximálně realistické a mají vodoznak loga kvůli budování značky XFace. Základní barvy webu jsou oranžová a bílá.

Součástí e-shopu je přehledné filtrování podle designů nákrčníků, detailní produktové stránky, které obsahují dostatek informací o produktu, stránky časté dotazy, kontakt, obchodní podmínky a GDPR. Důležitou částí je samotný nákupní proces, který umožňuje porovnávat různé produkty mezi sebou, přidávat na seznam přání, možnosti platby kartou online nebo integraci s dopravcem Zásilkovna.

E-shop je spolehlivě zabezpečený, zrychlený, přizpůsobený pro mobilní zařízení, tablety, notebooky i počítače a optimalizovaný pro vyhledávače (SEO) a díky tomu chodí objednávky bez placené reklamy. Díky e-shopu XFace.cz jsem si vytvořil další aktivní příjem a plánuji další produkty.

Herní Zóna web reference responzivni web

Stránek na webu

Pluginů na webu

Hodin práce

Rychlost webu

Herní Zóna web reference rychlost webu

Práce na webu Xface.cz

Z

Woocommerce E-shop

Z

Návrh loga a designu

Z

Optimalizace prodeje

Z

Integrace platby kartou

Z

Integrace Zásilkovny

Z

Zrychlení a Zabezpečení

Z

SEO Optimalizace

Herní Zóna web reference layout homepage
Herní Zóna web reference layout online hra kategorie
Herní Zóna web reference layout katerogie seo oprimalizace pro vyhledávače

Další reference

WordPress web reference Mirek Rohlíček CreepyShop.cz

E-SHOP CREEPYSHOP

WordPress web reference Mirek Rohlíček CryptoFlow.cz

Magazín o Kryptoměnách

Penzion u Šelongů web reference layout

PENZION U ŠELONGŮ