Výběr Výplat z Amazonu – Payoneer

Chcete přijímat platby z Amazonu v dolarech, abyste zbytečně neplatili za konverzi měny? Proto je tu Payoneer. Nejjednodušší možnost, jak založit bankovní účet v Americe s platební kartou.

 

Služba Payoneer

Payoneer je online bankovnictví. Jedná se o nejsnazší možnost, jak získat Americký bankovní účet. Pro vytvoření obyčejného osobního nebo firemního účtu v USA je třeba založit účet osobně a potřebujete k tomu Americké občanské ID a fyzickou adresu v USA pro přebírání všech listin k účtu.

Proto je tu jednodušší možnost a to je Payoneer. Payoneer účet můžete založit z pohodlí svého domova. K založení účtu potřebujete své osobní údaje, existující bankovní účet (CZ, SK), kopii dokladu totožnosti (Občanský průkaz, Řidičský průkaz a podobně) a kopii dokladu o prokázání pravosti vaší adresy.

 

Výhody

  • Jednoduché založení účtu
  • Minimální poplatky (29.95 USD za rok, pokud na účtu nemáte žádné peníze, nic neplatíte)
  • Nízké poplatky za příjem platby 1%
  • K účtu získáte debetní kartu ZDARMA, která vám přijde cca do 14 dnů po registraci účtu. Kartu si můžete propojit s PayPal a platit tak za zboží.
  • Účet v USD – Přijaté peníze z Amazonu nekonvertují, a tak neztrácíte na poplatcích.
  • Jednoduchá a přehledná administrace celého účtu

 

Nevýhody

  • Nelze posílat převodem do jiné banky, než je Payoneer.
  • Limit pro jeden výběr z bankomatu je 2500 USD.
  • Při neúspěšném výběru z karty vám Payoneer strhne 1 dolar.

 

Nyní se už dáme do registrace účtu Payoneer. Registrace je jednoduchá a stačí postupovat podle pokynů na obrázcích. Po kliknutí na tento odkaz se vám zobrazí okno, jako je na Screenu číslo1. Jdeme na to.

6-paypal-navod-tutorial-western-union-registrace-platba-prevod-ucet-poplatky-payoneer-platebni-moznosti-dodavatel-amazon-alibaba

*Zde klikněte na tlačítko „Sign Up & Earn $25*“. Pokud se registrujete pod tímto Linkem, získáte bonus $25 dolarů při prvním navýšení stavu konta nad 100 dolarů.

 

7-paypal-navod-tutorial-western-union-registrace-platba-prevod-ucet-poplatky-payoneer-platebni-moznosti-dodavatel-amazon-alibaba

*Nyní zvolíte, jestli chcete založit osobní nebo firemní účet. Dále vyplňte své jméno, příjmení (Bez diakritiky), email a datum narození.

 

8-paypal-navod-tutorial-western-union-registrace-platba-prevod-ucet-poplatky-payoneer-platebni-moznosti-dodavatel-amazon-alibaba

*Zde vyplníte zemi, adresu a telefonní číslo. Tyto informace jsou pro doručení kreditní karty. Vše opět bez diakritiky.

 

9-paypal-navod-tutorial-western-union-registrace-platba-prevod-ucet-poplatky-payoneer-platebni-moznosti-dodavatel-amazon-alibaba

*Zvolte email, zadejte 2x heslo, vyberte jednu z bezpečnostních otázek a napište odpověď.

 

10-paypal-navod-tutorial-western-union-registrace-platba-prevod-ucet-poplatky-payoneer-platebni-moznosti-dodavatel-amazon-alibaba

*Zde vyberte, zda máte osobní nebo firemní účet. Dále vyberte zemi, ve které máte účet a vyplňte veškeré informace o vašem stávajícím účtu (název banky, jméno majitele účtu, číslo účtu, BIC, IBAN a číslo banky). Odsouhlaste podmínky a stiskněte tlačítko SUBMIT.

 

Nyní už máte zaregistrovaný Payoneer účet. V následujících 14 dnech vám přijde platební karta k účtu, kterou si následně na účtu aktivujete. Dále si můžete propojit váš Payoneer účet s Amazonem a přijímat výplaty.

11-paypal-navod-tutorial-western-union-registrace-platba-prevod-ucet-poplatky-payoneer-platebni-moznosti-dodavatel-amazon-alibaba

 

Výběry z bankomatu

Pomocí platební karty od Payoneeru můžete vybírat peníze přímo z bankomatu. Ve většině bankomatů můžete vybírat pouze CZK, ale v některých můžete vybírat i USD. Pokud budete platit dodavateli přes Western Union, najdete si pobočku, na které můžete platit dolary. Takto můžete přijímat peníze a platit bez jakékoli konverze měny.

Pokud budete vybírat CZK, předem si zjistěte, u které banky je nejvýhodnější kurz na dolar. Mně nejlepší poměr většinou vychází u České spořitelny. Při výběru z bankomatu si můžete vybrat, kde necháte měnu konvertovat. Vyberte možnost konvertování u České spořitelny.

 

Pomohl vám tento návod? Můžete mě podpořit sdílením nebo Likem na mé FB stránce. Nenechte si ujít další článek a přidejte se do naší Amazon Mastermind skupiny nebo si stáhněte můj ebook Úspěšný web.

Výběr Výplat z Amazonu – Payoneer
5 (100%) 4 vote[s]

Pokud se vám článek líbil, můžete mě podpořit sdílením.

Komentáře

Mirek Rohlíček
Mirek Rohlíček
Baví mě online marketing a především sociální sítě. Prodávám na Amazonu své produkty. Stavím weby a eshopy na Wordpressu, pro které dělám také grafiku. O tom všem píši na tomto blogu.