MOJE ZÁLIBY

Hudba

Jednou z mých zálib je hudba, které jsem se z počátku věnoval pasivně, ale později jsem začal mixovat vlastní hudbu a kupoval jsem si různé nástroje na vytváření vlastní hudby. Takových nástrojů jsem vystřídal zhruba 15. Od gramofonů přes různé mixážní pulty až po opravdu cenné kousky v hodnotě několika desítek tisíc. Také jsem vlastnil svůj sound systém a dělal jsem ozvučení veřejných akcí. Tím, že jsem nakupoval a prodával, jsem získal první zkušenosti s obchodováním. Dnes už se hudbě věnuji opět jen pasivně.
mirek-rohlicek-blog-pribeh-o-mne-online-marketing-amazon-podnikani-wordpress-web-1
mirek-rohlicek-blog-pribeh-o-mne-online-marketing-amazon-podnikani-wordpress-web-5
mirek-rohlicek-blog-pribeh-o-mne-online-marketing-amazon-podnikani-wordpress-web-3
mirek-rohlicek-blog-pribeh-o-mne-online-marketing-amazon-podnikani-wordpress-web-7

Počítač a internet

Vždy mě bavila práce na počítači. A to jak s hardwarem, tak se softwarem. Sám jsem si i sestavil svůj počítač. S nástupem internetu mě nadchlo hledání různých informací. Dříve jsem hrál počítačové hry, které mě časem přestaly bavit. Nyní internet používám především k sebevzdělání a práci. Snažím se zdokonalovat v online marketingu a Wordpressu. To mě neskutečně baví a naplňuje.

Cestování

Další mojí zálibou je cestování. Rád poznávám cizí země a kultury. Rád cestuji letadlem, ale i autem. Některé z mých dovolených byly rekreační, jiné zase o něco dobrodružnější. Navštívil jsem Řecko, Bulharsko, Anglii, Tunisko, Francii, Itálii, Maďarsko, Turecko a Norsko, které jsme s přítelkyní poměrně hodně projezdili. Mým velkým snem je procestovat severní Ameriku, navštívit Čínu a Dubaj.
mirek-rohlicek-blog-pribeh-o-mne-online-marketing-amazon-podnikani-wordpress-web-cestovani-1
mirek-rohlicek-blog-pribeh-o-mne-online-marketing-amazon-podnikani-wordpress-web-cestovani-3
mirek-rohlicek-blog-pribeh-o-mne-online-marketing-amazon-podnikani-wordpress-web-cestovani-5
mirek-rohlicek-blog-pribeh-o-mne-online-marketing-amazon-podnikani-wordpress-web-cestovani-7
mirek-rohlicek-blog-pribeh-o-mne-online-marketing-amazon-podnikani-wordpress-web-cestovani-9
mirek-rohlicek-blog-pribeh-o-mne-online-marketing-amazon-podnikani-wordpress-web-cestovani-11
mirek-rohlicek-blog-pribeh-o-mne-online-marketing-amazon-podnikani-wordpress-web-cestovani-13
mirek-rohlicek-blog-pribeh-o-mne-online-marketing-amazon-podnikani-wordpress-web-cestovani-15
mirek-rohlicek-blog-pribeh-o-mne-online-marketing-amazon-podnikani-wordpress-web-cestovani-17
mirek-rohlicek-blog-pribeh-o-mne-online-marketing-amazon-podnikani-wordpress-web-cestovani-19

ÚSPĚCHY

Za své největší úspěchy považuji to, že jsem se odhodlal skončit s prací a začít dělat to, co opravdu chci a co mě baví, i když jsem neměl žádné jistoty příjmu.
Jako svůj další úspěch beru to, že jsem se dokázal naučit velké množství věcí za poměrně krátkou chvíli. Načerpal jsem mnoho zkušeností a nyní vše zkouším v praxi a snažím se dělat práci nejlépe, jak svedu.
Za další svůj úspěch považuji moji vytrvalost. Začal jsem naprosto bez zkušeností a vyzkoušel jsem tolik způsobů vydělávání online, i když z počátku hodně neúspěšně. Jsem rád, že jsem to nevzdal a časem jsem se umístil mezi TOP 10 partnery v affiliate kampaních Online Milionáři, Business Boost, Máš potenciál a Anglicky Fantasticky.

NEÚSPĚCHY

Jako většina lidí jsem měl řadu neúspěchů. Mezi ty hlavní patřily chyby zapříčiněné mojí důvěřivostí. Kolikrát jsem se spálil a vložil důvěru do nesprávných lidí.
Když jsem byl ještě mladší, jedno z mých špatných rozhodnutí bylo uzavření „spořící“ smlouvu s možností doporučování tohoto „spoření“ za provizi. Prostě klasické MLM. Později jsem se dozvěděl o společnosti a celém principu vydělávání více informací. Nikomu jsem toto „spoření“ nedoporučoval, protože sám mám odpor k podobným podvodným firmám. Tato moje hloupost mě vyšla zhruba na 40.000 Kč. Bylo to pro mě drahé ponaučení.
Dalším takových neúspěchem byla spolupráce při prodeji na Amazonu. Věnoval jsem Amazonu velké úsilí a mnoho času a ze dne na den to vše skončilo. Beru to jako velké ponaučení, ale nelituji toho. Načerpal jsem za tu dobu velké množství zkušeností, které nyní využívám pro svůj byznys.
Veškeré neúspěchy se snažím brát pozitivně. Beru je jako malá varování před velkými chybami. A dokud za své neúspěchy a chyby platím jenom penězi a ne zdravím, tak je to ještě dobré.

MOTIVACE NA ZÁVĚR

Na závěr bych ti chtěl dodat trochu motivace. Nikdo není tak starý, hloupý nebo neschopný na to, aby nemohl ve svém životě něco změnit. Nelíbí se ti tvá práce? Začni dělat něco pro to, abys na ní nebyl závislý. Chceš cestovat? Začni se učit jazyky. Chceš vydělávat velké peníze? Nauč se něco, co přinese lidem hodnotu a za co jsou ochotní zaplatit. Chceš získat pravou přítelkyni nebo přítele? Začni hledat a buď takový/á, jaký/á jsi. Nepřetvařuj se. Taková přátelství dlouho nevydrží.
Nikomu nespadlo štěstí jen tak do klína. Je potřeba mu jít naproti a pro své sny něco dělat. Když to nepůjde jedním způsobem, můžeš zkusit jiný. Každý cíl má několik cest. Nevzdávej se a pracuj na sobě. Dělej to, co chceš ty a ne to, co po tobě chtějí ostatní. Potřebuješ s něčím poradit? Můžeš mi napsat a já rád poradím, pokud to bude v mých silách. Budu také rád, když mě budeš sledovat na sociálních sítích nebo si stáhneš můj ebook. Díky
PS: Dočetl/a si až sem? Díky a můžeš mi tykat. Pokud ne, i tak mi můžeš tykat.